💚💛 PRVACI HRVATSKE! 🏆🇭🇷💚💛

Uspjeli smo.
STK Pula je po prvi put u svojoj 52-godišnjoj povijesti seniorski prvak Hrvatske! 🏆
Ovo je trenutak koji će zauvijek ostati upisan u povijest našeg kluba.
Nakon 20 godina ponovno smo igrali finale Superlige.
Sanjali smo ovaj trenutak.
Radili za njega.
Vjerovali u njega.
I jučer, u fantastičnoj atmosferi ispunjenog Doma sportova Mate Parlov, taj san je postao stvarnost. 💚💛🔥
Hvala našim igračima na borbenosti, kvaliteti, disciplini, karakteru i srcu koje su pokazivali tijekom cijele sezone, a posebno u play-offu. 👏🏓
Hvala svima koji su bili dio ovog puta.
A posebno hvala našim navijačima, prijateljima kluba, djeci, roditeljima i svima koji su jučer svojim navijanjem, energijom i podrškom nosili ekipu prema ovom povijesnom uspjehu. Atmosfera je bila za pamćenje. 💚💛👏
Rekli smo: Jedan korak do naslova.
Napravili smo ga.
PULA JE PRVAK HRVATSKE! 🏆🇭🇷🔥
