HEP Superliga muški – bez bodova sa gostovanja u Dubrovniku i Splitu

Sa gostovanja u Dubrovniku i Splitu u sklopu 11.kola HEP Superlige muški vraćamo se bez bodova.😔
Nažalost obje utakmice igrali smo bez ozlijeđenog Kuzmića koji nije ni putovao sa ekipom, umjesto njega priliku je dobio kadetski reprezentitav Andrej Mrkić.

Stk Libertas Marinkolor – Stk Pula 3-1
Jedinu pobjedu upisao je Martinek protiv Simovića koji je meč predao zbog ozljede.

Stk Split – Stk Pula 3-2
Neizvjestan meč koji je u petoj partiji petog seta otišao na stranu domaćina. Dvije pobjede Martineka nažalost nisu bile dovoljne, Krstevski je u oba meče poražen u tijesnim završnicama petog seta(11-9 sa Zeljkom D. i 12-10 sa Bakačem), mladi Mrkić je na trojci pružio vrlo solidan otpor Ivanu Zeljku👍.

Zasigurno je nedostajalo svježine u ključnim momentima nakon emocionalnog i energetskog pražnjenja u srijedu protiv Libertasa u Puli u 1/4 finalu Kupa, a i dugo i naporno putovanje u Dubrovnik i Split je zasigurno ostavilo traga.